Reklamní sdělení
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.

Cykloturistika vznikla na popud rodičů dětí, které se věnují jízdě na koni nebo rybaření. Měli zájem o aktivitu také pro sourozence těchto dětí, které ježdění či rybaření nezajímá.

Děti si během kroužků zdokonalí své jízdní dovednosti, zlepší kondici a naučí se také, jak se o svoje kolo starat, vč. například lepení či výměny duše, čištění a mazání kola. Dozví se, co si s sebou na vyjížďku nesmí zapomenout a nechybí také základy první pomoci.

V okolí zázemí spolku se nachází velké množství krásných cyklostezek pro začátečníky i náročnější jezdce. Dá se jezdit po zpevněných cestách Mariánským údolím a údolím Říčky nebo zvolit cestu terénem v lese. V Mariánském údolí jsou také 3 traily rozdělené podle náročnosti – modrý, červený a černý, kde si účastníci kurzu mohou zdokonalit své jízdní dovednosti a naučit se mnoho nových „triků“.

Délku a náročnost trasy volíme vždy modle množství, věku a zkušeností jezdců a samozřejmě také podle aktuálního počasí.