Sídlo: Kostelíček 1097/16, 628 00 Brno
Provozovna: Podolí, areál "Na kopci" jezdecké školy Arpitha

IČO: 07934815
Bankovní spojení: Komerční banka, a.s.
č.ú.: 115-8919410247/0100

Tel.: +420 702 078 279

E-mail: info@envik.cz
             envik@centrum.cz

Facebook: www.facebook.com/envik.zs

Jak se k nám dostanete:

Autobusem č. 55 (Židenice, nádraží - Líšeň, Mariánské údolí) na konečnou zastávku Mariánské údolí. Odtud krásnou procházkou lesem směr Podolí. Dojdete až ke křížku u Zukalova mlýna a budete pokračovat rovně až k dalšímu rozcestí s křížkem, odtud potom doleva nahoru. Ještě než vyjdete na kopec, uvidíte po levé ruce náš areál:-)

Autobusem č. 151 (Brno, Jírova - Židlochovice, žel.st.) na zastávku Podolí Líšeňská, poté nahoru ulicí Výhon, zabočit doprava na ulici Za Humny a stále rovně, ulice přechází v cestičku polem kolem domů, přejdete říčku a pokračujete stále rovně po poli až ke křížku u hájovny a dále rovně nahoru. Ještě než vyjdete na kopec, uvidíte po levé ruce náš areál:-)

Autem na parkoviště k Zukalovu mlýnu V současné době se objíždí přes Slatinu, příjezd z Líšně je uzavřen. Projedete Podolím, jako by jste se vraceli na Líšeň a těsně před koncem Podolí zabočíte doprava na parkoviště u Zukalova mlýna. Následně po polní cestě na rozcestí s křížkem, odtud doprava opět po polní cestě, na prvním rozcestí u dalšího křížku doleva nahoru. Ještě než vyjdete na kopec, uvidíte po levé ruce náš areál:-)

V případě nesnází volejte.